اپلیکیشن لینگو تی وی LingoTV

نوع فایل
APK
حجم فایل
7
ارائه دهنده
تاریخ انتشار
۲۴ آذر ۱۳۹۷
تعداد بازدید
114 بازدید
به زودی ...
  دانلود رایگان

اپلیکیشن  ” لینگو تی وی”  LingoTV

 

باشگاه زبان با افتخار تقدیم میکند!

اولین اپلیکیشن تلویزیون زبان در ایران

 

 

 

موارد مورد نیاز نصب

 • قابل نصب بر روی گوشی های اندروید
 • قابل نصب بر روی  گوشی های iOS

 

توضیحات اپلیکیشن

امروزه یادگیری زبان انگلیسی دغدغه بسیاری از ماست و بسیاری از ما دائما دنبال بهترین روش یادگیری زبانهستیم که بتواند با سرعت مناسب و اثربخشی بالا ما را به نتیجه برساند.اگر شما هم مثل بسیاری از مردم، در یادگیری زبان انگلیسی احساس تنبلی میکنید یا اینکه بارها تلاش کردهایدو موفق نبودهاید، Lingo TVمحصولیست که میتواند به شما کمک کند.شاید بسیاری از ما هم به طور غریزی زبان مادری را به همین طریق آموختهایم:

یادگیری از طریق دیدنوشنیدن.این اپلیکیشن به صورت همزمان دو مهارت کلیدی و اصلی زبان انگلیسی را تقویت مینماید. مهارت شنیدنListeningکه از طریق شنیدن مستقیم دیالوگها با لهجه های مختلف به سرعت تقویت خواهد شد، مهارتمکالمه Speaking که نظر به گزیده بودن دیالوگهای انتخاب شده در اپلیکیشن، کاربر به سرعت با مفهومو علت بیان واژهها آشنا شده و میتواند آنها را در مکالمات انگلیسی خود به کار برد. استفاده از Lingo TVدرتقویت مهارت Readingهم بی تاثیر نیست چرا که استفاده از مدل زیرنویس انگلیسی این اپلیکیشن میتواندبه خواندن کلمات انگلیسی و تقویت Vocabularyهم کمک نماید.
لینگو تی وی به صورتی طراحی شده است تا روند یادگیری را مثل تماشای یک فیلم سینمایی یا یک مجموعهتلویزیونی ساده و جذاب نماید.
کاربر با استفاده هرچه بیشتر از اپلیکیشن لغات و اصطلاحات بیشتری میآموزد و همزمان تلفظ آنها را هم با لهجه اصلی(امریکایی، بریتانیایی، استرالیایی و…) به خاطر می سپارد.

 

ویژگیهای برجسته Lingo TV

 • رابط کاربری راحت و متفاوت با سایر اپلیکیشنهای آموزش زبان
 • امکان نصب روی هر دو سیستمعامل Androidو iOS
 • مناسب برای کلیه کاربران با هر سطح زبانی (مبتدی، متوسط، پیشرفته)
 • استفاده از بریده فیلمهای مشهور سینمای جهان و خستهکننده نبودن فرآیند یادگیری
 • جدول امتیازات و امکان رقابت با سایر کاربران
 • تقویت دو مهارت کلیدی زبان یعنی Listeningو Speaking
 • امکان انتخاب سطح (مبتدی، متوسط، پیشرفته

 

رقابت و ویژگیهای تعاملی

بسیاری از پژوهش گران و کارشناسان آموزش بر این باورند که رقابت با سایرین میتواند موجب افزایش انگیزه افراددر یادگیری شود. قرار گرفتن در صدر جدول رده بندی امتیازات برتر همیشه جذاب است و به کاربر دلیلی برای بیشتر تمرین کردن و بهتر بودن می دهد. حتی میتوان مسابقات دورهای ترتیب داد و جوایزی برای برندگان و بالاترین امتیازت در نظر گرفته شود.

همچنین در این اپلیکیشن امکان انتخاب اینکه همزمان با شنیدن دیالوگ بازیگر، کاربر زیرنویس انگلیسی رامشاهده کند یا نه وجود دارد. مشاهده زیرنویس انگلیسی هنگام پخش فیلم، پاسخگویی به سوالات را راحت تر میکند اما مشاهده دیکته واژگان در تقویت مهارت Readingو افزایش سطح Vocabularyبی تاثیر نیست از سوی دیگر عدم مشاهده زیرنویس انگلیسی، پاسخگویی به سوالات را چالشی تر نموده و تاثیر بیشتری روی تقویت مهارت Listeningخواهد داشت.

 

توسعه و آینده Lingo TV

زیرساخت بومی و تکنولوژی داخلی بکار رفته در این اپلیکیشن، این امکان را میدهد تا آن را برای مصارف مختلف دیگر نیز عرضه نماید. از جمله موارد ممکن به چند مورد اشاره میشود:

 1. امکان ارائه محتوای طبقهبندی شده موضوعی و تخصصی ( به طور مثال آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان، آموزش زبان انگلیسی ویژه تجارت )“Business English
 2. امکان عرضه Lingo TVبا ترجمه و منوهای ویژه سایر کشورها (به طور مثال ورژن عربی جهت آموزش زبان انگلیسی به کاربران کشورهای عراق، عمان و سایر کشورهای عربی، یا ورژن هندی ویژه کاربران هندوستان و…)
 3. قابلیت آموزش سایر زبانها از طریق محصول نرمافزاری Lingo TVکه با تهیه محتوای ویدئویی ویژه آن زبان به راحتی امکانپذیر خواهد بود( به طور مثال آموزش زبان آلمانی، فرانسوی، عربی، روسی و…

 

منتظر ما باشید…

مطالعه بیشتر